| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Wszystko o UFO, kosmitach, Obcych, statkach kosmicznych, porwaniach przez UFO - rss feed - kanał rss
wtorek, 01 lutego 2011

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia Świeżutkie nagranie z wizyty ufoludków w Jerozolimie. Nagranie świetnej jakości, choć nie wyjaśnia, czego kosmici tam szukali.

czwartek, 02 lipca 2009

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównaniaDzisiejszej nocy mija 60. rocznica incydentu w Roswell. Wtedy właśnie rancher Mac Brazel usłyszał dziwną eksplozję, a kiedy rankiem sprawdził miejsce, w którym ją słyszał, stwierdził obecność szczątków dziwnego pojazdu. Po tygodniu wojsko wydało komunikat, że odnaleziono wrak latającego dysku, co wywołało ogólną panikę. Jeszcze tego samego dnia armia zdementowała pierwszą informację, stwierdzając że tajemniczym obiektem był balon atmosferyczny nowej generacji. Jaka była prawda?

poniedziałek, 08 czerwca 2009

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Wszystkim UFOlogom polecam artykuł ze strony How Stuff Works, gdzie rozłożono na czynniki pierwsze zjawisko niezidentyfikowanych obiektów latających.

czwartek, 28 maja 2009
Mamy zdjęcia Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego, który przeleciał ostatnio nad stolicą Rosji. Obiekt, którego pochodzenie nie jest znane, wzbudził panikę w całym mieście. Zobacz djęcia statku kosmicznego!

UFO Statek kosmiczny - niezidentyfikowany obiekt latający nad Moskwą

UFO. Statek kosmiczny - niezidentyfikowany obiekt latający nad Moskwą.

Zobacz więcej zdjęć

piątek, 24 kwietnia 2009
Jola Rutowicz wielka gwiazda polskiej sceny, hmm, jakiejkolwiek, również wierzy w UFO. Ba, nawet wybiera się w kosmos, żeby spotkać się z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji.

Jasne, ja w ogóle mam 100 milionów pomysłów na sekundę, więc w kosmos też polecę, bo tam na pewno są jakieś fajne ufoludki, z którymi się dogadam. Ja wierzę w ufo, wierzę w duchy, we wszystko wierzę, a w siebie najbardziej! - stwierdziła Jolanta.

Informację podał serwis Plotek

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

wtorek, 14 kwietnia 2009
Poniżej prezentujemy amatorskie nagranie, na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający (UFO), gdzieś w Rosji. Wygląda na jak najbardziej autentyczne!

ufo in Russia (2009) - film video z serwisu YouTube

piątek, 10 kwietnia 2009
O tym, że żartowanie z UFO może się źle skończyć przekonali się dwaj mieszkańcy USA, którzy przywiązali do balonów z helem zapalone race ostrzegawcze i wypuścili w niebo. Mieszkańcy zaalarmowali służby, które stwierdziły mistyfikację, a mężczyźni zostali ukarani grzywną i koniecznością wykonania prac publicznych. Informację podał serwis Deser.pl.

UFO

UFO - niezidentyfikowany obiekt latający

czwartek, 02 kwietnia 2009
Niesamowite wideo przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) w przestrzeni kosmicznej. Są to autentyczne nagrania z różnych misji kosmicznych. STrach się bać, obcy są wszędzie, a w kosmosie to w ogóle ich dużo!

NASA's Alien Anomalies caught on film - A compilation of stunning UFO footage from NASA's archives (Niezidentyfikowane obiekty sfilmowane podczas misji kosmicznych) - zobacz film w serwisie YouTube

UFO nad Poznaniem

UFO nad Poznaniem

wtorek, 31 marca 2009
Czy Obcy planują inwazję na Ziemię? To wielce prawdopodobne - jak napisał dziennik The Sun, nad Londynem krąży cała flota statków kosmicznych, a wszystko to zostało uwiecznione w serwisie Google Maps!

A fleet of UFOs over London - Flota UFO nad Londynem

A fleet of UFOs over London - Flota UFO nad Londynem